WhatsApp
Yükleniyor....

WHMCS Modül

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

WHMCS Modül

WHMCS Modül

WHMCS Modül

Birbirinden güzel whmcs temalar ve modüller ile karşınızdayız. Modül entegreleri için bizlere 7/24 mesaj gönderebilirsiniz.

PayTR, Burtinet,Muhasebe, Fatura Modüllerimiz için mutlaka mesaj atınız.

Demo talebi için lütfen canlı destek bölümünden veya 0534 706 74 44 Whatsapp üzerinden yazın.

Açılımı WHM Complete Solution olan bir hosting yönetim ve otomasyon yazılımıdır. Ödeme yöntemlerini belirleyip, hosting modüllerini ayarladıktan sonra otomatik müşteri yönetimi ve CMS olarak kullanabileceğiniz PHP ile yazılmış ücretli lisans ile satılan bir alt yapıdır. 4 çeşit lisans paketi olan WHMCS sizden aktif üye sayınıza göre lisans ücreti talep eder.

WHMCS Modül

WHMCS Addon olarakta geçer bu eklentiler sayesinde WHMCS sisteminizi kendinize özgü kişiselleştirebilir ve ekstra özellikler ekleyebilirsiniz. WHMCS Modülleri 9 farklı kategoride yapılır. Bunlar eklenti, ödeme yöntemi, sahtekarlık engelleme, bildirim, alan adı, raporlama, güvenlik, sunucu ve sosyal eklentilerdir. Bu eklentiler sayesinde bayiliğiniz olan firmalardan otomasyon yöntemi ile hizmet satın alıp müşterilerinize teslim edebilir ve müşterilerinizin fatura ödemelerine göre hizmet durumunu aktif-pasif-askıya alma ve tamamen hizmeti silme gibi işlem gerektiren işleri otomasyon ile yapabilirsiniz.

WHMCS tam uyumlu temaları incelemek için lütfen sayfayı tamamen inceleyiniz.

Aşağıda çeşitleri, açıklamaları, ekran görüntüleri ve demoları yer alan whmcs temalardan herhangi birisini kurmamızı istiyorsanız lütfen bizimle İletişime geçiniz.

WHMCS Temaları başlığı altında yer alan temaları ikiye ayırdık. Birincisi HTML whmcs temalar, ikincisi ise WHMCS uyumlu TPL dosyalarından oluşan temalardır.

Küçük bir not : HTML whmcs temalar sadece html hosting yönetim temasından ibaret olup, bu temayı kullanmak isteyenler whmcs programını subdomaine veya farklı bir dizine kurmak-kurdurmak zorundalar. Örneğin: musteripaneli.hostingsatissiteniz.com, hostingsatissiteniz.com/musteripaneli gibi.

WHMCS uyumlu yani tpl dosyalarından oluşan temalarda ise yukarıdaki duruma gerek olmayıp, temanızı ve whmcs sisteminizi aynı dizinde barındırabilirsiniz. Örneğin: www.hostingsatissiteniz.com gibi.

BİLGİ: Aşağıda belirtilen temalar tarafımıza ait olmayıp, talebiniz doğrultusunda tarafımızca web sitenize kurulmaktadır. Yine talep ettiğiniz takdirde temanızın editleme, türkçeye çeviri işlemi, sayfa çoğaltılması vb. işlemler tarafımızca yapılıp teslim edilmektedir.

İçerik Güncellenecek.