WhatsApp
Yükleniyor....

Bayilik Statüsü

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Bayilik Statüsü

Bayilik Statüsü

Bayilik Statüsü Paketler Için Genel Bilgi

1- Silver Bayi; Tüm Web Paketlerinde geçerli  %5 indirim sağlar. Bu bayi paketimize hemen geçmek için 1499 TL ye satın alabilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız sitemizden 3 adet web paketi aldıktan sonra üyeliğiniz otomatik olarak basic bayi statüsüne yükselecektir. Yıl içerisinde 3 adet alışveriş yapmanız gerekmektedir. Örn: 01-04-2020 ile 01-04-2021 tarihleri arasında 3 sipariş verdiğinizde üyeliğiniz otomatik olarak basic bayiliğe yükselmektedir. 

2- Gold Bayi; Tüm Web Paketlerinde geçerli  %10 indirim sağlar . Bu bayi paketimize hemen geçmek için 2000 TL ye satın alabilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız sitemizden 5 adet web paketi aldıktan sonra üyeliğiniz otomatik olarak starter bayi statüsüne yükselecektir. Yıl içerisinde 5 adet alışveriş yapmanız gerekmektedir. Örn: 01-04-2020 ile 01-04-2021 tarihleri arasında 5 sipariş verdiğinizde üyeliğiniz otomatik olarak Starter bayiliğe yükselmektedir. 

3- PLATINUM BAYİ; Web Paketlerinde geçerli  %15indirim sağlar .
Bu bayilik paketimize 2499 TL ödeyerek geçiş yapabilirsiniz.
Alışveriş sayısına bağlı olarak bu pakete geçiş  sınırlama YAPILMAMAKTADIR. 

4- KURUMSAL BAYİ;  Web Paketlerinde geçerli  %20indirimli sağlar. Bu bayilik paketimize geçiş yapabilmek için vergi mükellefi olmanız gerekmektedir. Vergi mükellefiyseniz 5.000 TL bayilik ücretini ödedikten sonra, Vergi levhası fotokopinizi info@dodobilisim.net mail adresimize gönderdiğinizde üyeliğiniz KURUMSAL BAYİLİK statüsüne yükseltilecektir.
Kurumsal bayilik statüsündeki müşterilerimizden 1 yıl içerisinde en çok alışveriş yapan müşterilerimize çeşitli çekilişler yapılıp müşterilerimize verilecektir.

Dodo Bilişim bayi paketlerimiz 1 yıl geçerlidir;  NOT:  bakiyeniz kullanmasanız dahil içinde + olarak kalacaktır . 
Satın alarak veya Sitemizden alışveriş sayısı ile geçiş yaptığınız bayilik statüsü 12 ay (1 yıl) sonra hangi statüde ( BASIC - STAJYER  -  PLATINUM  - KURUMSAL BAYİ ) olursanız olun üyeliğiniz otomatik olarak basic bayi statüsüne geçiş yapacaktır . Buradaki durum şöyle kısa anlatalım  %10 %15 indirimli hakkınızı BASİC BAYİ %5 olarak işlenecektir .
Bayilik sürenizin bitmesine 30 gün kaldığında belirli aralıklarla sizlere sms ve/veya mail ile bayilik paketinizi yenilemeniz için mesaj gönderilecektir.

Bayilik paketinizi yenileyerek ve/veya daha sonra tekrardan bayilik paketlerimizden satın alarak üyelik statünüzü yükseltebilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız yeterli alışveriş sayısına ulaştığınızda üyeliğiniz otomatik olarak ilgili bayilik paketine geçiş yapacaktır .  

Kısacası 12 ayda bir üyelik statünüz basic bayi statüsüne düşerse, Mevcutta basic statüsündeyseniz aynı üyelik statüsünde kalmış olursunuz. Bi değişiklik olmamış olur.

Satın aldığınız bayilik paketini başka bir üyeye devir edebilirsiniz .Bayilik paketi için ödediğiniz ücretin hesabınızda kalan kısmıda ilgili üyenin hesabına aktarılır ve bayiliği 1 yıl dolmasına ne kadar süre kalmışsa o süreden başlar. (Kurumsal Bayi Paketi devredilemez Vergi mükellefidir.)

Bayilik paketi için ödediğiniz ücretin faturası adınıza ve/ veya Firma isminize kesilecektir, bu nedenle kredilerinizle satın aldığınız web paketleri için ayrıca tekrar fatura kesilmez.

Şartlar ve Koşullar

 • Yüklediğiniz kredileri, script alımlarınızda kullanabilirsiniz, her aldığınız ürüne size tanımlanan indirim oranı kadar indirim alırısınız
 • Bayilik türlerinden herhangi birine dahil olduğunuzda, sipariş esnasında script tutarına otomatik olarak bayi indirimiz uygulanacak olup, mevcut kredinizden düşecektir. İndirme linkiniz mail adresinize gönderilecektir. (Örneğin: Platinum Bayi olduğunuzu var sayarsak, Firma V7 sipariş edeceğiniz zaman, normalde 150 TL ödeme yapmanız gerekirken, %30 Platinum Bayi indirimi ile sadece 105 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.)
 • Bayi statünüz krediniz bittiğinde, normal satış prosedürü geçerli olacaktır.
 • Kullanılmayan krediniz iade veya iptal edilmez. Geri ödeme yapılmaz.
 • Bayiliğiniz aktifken kredi kartıyla sipariş geçildiğinde bayiliğiniz normal statüye dönecektir.
 • Statünüz kullanım süresi kredi tutarınızın en az bir yazılım alamayacak tutara geldiğinde otomatik olarak normal statüye düşecektir.
 • Parça parça ödeme yaparak yüklenen krediler bayilik statüsünde değerlendirilmeyecektir.
 • Lisans tanımlama işlemi sonrasında, herhangi bir şekilde lisans(domain) değişikliği veya iptali yapılmamaktadır.
 • Bayilik Statünüzü bir başka kişiye devir/transfer edebilirsiniz.
 • Bayilerimiz kendi web sitesinde script satışı yapabilir. (webmaster forum siteleri hariç) lakin script satış fiyatları web sitemizdeki güncel fiyatlardan aşağı olmamalıdır.
 • İndirimler tüm scriptlerde geçerlidir. Sadece Platinum bayi paketinde var olan indirim oranı E-TİCARET V5 scriptinde %15 Kurumsal bayi paketinde %30 olarak uygulanacaktır. Diğer tüm scriptlerde indirim oranı bayilik paketi kapsamında var olan indirim oranları uygulanacaktır.
 • Bayilik paketi kapsamında yüklemiş olduğunuz kredi tutarı ile sadece yazılım satın alabilirsiniz. Kredilerinizi (bayilik paketi kapsamında yüklenen kredi tutarı) ek istek (yazılım geliştirme talebi) ve hosting alımlarında kullanamazsınız.!
 • İndirim oranlarını ve kredi tutarlarını değiştirme hakkımız saklıdır. (Yeni alımlar için.)

Bayilik sistemimize dahil olan tüm müşterilerimiz, yukarıda belirtilen tüm şart ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Önemli Hatırlatma:
> Bayilik aldıktan sonra paketlerimizi , webmaster sitelerinde ve forum sitelerinde satamazsınız.
> Paketlerimizin satışını yaparken www.dodobilisim.net sitemizdeki fiyatların altında satamazsınız.
> Paketlerde Almış olduğunuz ürünlerin içeriğinden başka ek ilave istediğiniz modüller var ise Ücrete tabi olacaktır.