WhatsApp
Yükleniyor....

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Web Script paketlerini birden fazla domainde kullanabilir miyim?
Hayır , web script paketlerini tek domain üzerine tek lisans olarak teslim edilmektedir.

Mevcut bir web sitem var, oradaki üyelerimi buraya nasıl aktaracağım?
Eski eticaret sisteminizden üyelerinizi bir excel dosyasına aktardığınız takdirde, üyeleriniz sisteme kolaylıkla yüklenebilir.

Kendi stok programım var, e-ticaret sistemini bu programla entegre edebilir miyiz?
Evet, bu mümkün. Mevcut stok programınızın stok, fiyat verilerini xml çıktısı olarak verebilmesi ve siparişleri içeri xml formatında alabiliyor olması e-ticaret sisteminin entegrasyonu için yeterlidir bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

Kendi stok programımla entegrasyon için extra ücret ödeyecek miyim?
Evet, değişik sistemlerin entegrasyonu için değişik kodlamalar  ve modüller mevcuttur yapılması gerekmektedir. ek ücret kısmını iletişime geçebilirsiniz.

Web satış sistemi için Demonuz var mı?
Evet mevcuttur , önyüz için  demo referanslarımızı inceleyebilirsiniz . Yönetim paneli / panel demosu için iletişim bölümünden talepte bulununuz. Kolay bir arayüzdür kısa sürede öğrenebilirsiniz. 

Pazarlık durumu yoktur ?
Üzgünüz ,  Firma politikası fiyatlarımız sitemizde her müşterimize yazan fiyatlardır, bu fiyatların dışına çıkamıyoruz.Ancak kupon kodunuz bulunuyorsa %5 veya %10 indirim sağlanır. Kurumsal hizmeti sunmaktayız.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?
Ödemeleri sadece Havale - Eft  - Atm - Ön ödemeli Kart Sistemi - Eu west kod gibi benzer metodlar ile yapabilirsiniz. 
NOT : havale / Atm / Eft işlemlerinizde lütfen açıklama kısmına TC kimlik numaranız ve hangi paket üründen istediğinizi yazınız 
Faturanızı TC kimlik numaranıza kesilecektir. Almış olduğunuz hizmetin  ürün ismi  yazılacaktır.
Başkası adına ödeme kabul etmiyoruz!

Çek kabul ediyor musunuz?
Hayır .

Fatura istemiyorum , indirim yapar mısınız ?
Hayır , bizden aldığınız  her hizmet karşılığında fatura almak zorundasınız . Firma iseniz vergi numaranıza , şahıs iseniz Tc kimlik numaranıza fatura kesilmektedir. 

Web satış scripti - Özel yazılım ödeme işlemini havale / eft yapacaksanız  destek alınız ?
Canlı destek üzerinden veya iletişim numarası üzerinden bizlerden destek alabilirsiniz mesai saatleri içinde. 

Web satış ödeme altyapısı 3D Secure ödemeyi destekliyor mu?
3d secure destekliyor . Kredi kartı ödeme , sanal kart ile ödeme yöntemleri mevcuttur . Bu işlemler için gerekli kurallar mevcuttur sizlere yardımcı olabiliriz.

Web satış sitesi almış olduğunuz ürünlerin iade hakkı varmıdır ?
Dodo Bilişim Yazılımlarımız açık kaynaklı olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu yoktur. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemenizi ve tüm isteklerinize doğru bir cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekmektedir. Demo web satış temalar ve/veya scriptler bakabilir size uygun olduğunu düşündüğünüz satın alabilirsiniz veya Dilerseniz konu hakkında bizler yardımcı olabiliriz. Ne tür işlemde yapacağınızı bizlere yazabilirsiniz

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site domain üzerine kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz. kolay bir arayüzdür dilerseniz ilk etapda sizlere telefon destek verebiliriz .

Web paketlerini satın aldıktan sonra destek veriyormusunu diye soruyorlar ?

Web satışı teslim edilen ürüne / ürünlerimize 12 ay  sadece yazılım kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sağlanmaktadır . Kullanıcı kaynaklı yaşanan sorunlar ÜCRET DAHİLİNDE çözüme kavuşturulmaktadır . Müşteriye kolay yönetim paneli hazırlayarak sunmaktayız kısa sürede basit bi şekilde öğrenilebilir bir arayüzdür.

# Satın aldığınız yazılımlarda talep edeceğiniz özel düzenlemeler ; farklı modüller Sms , kredi kart sanal pos - ön ödemeli kart Euro west ödeme alma ÜCRETE TABİDİR . 

Her türlü soru ve sorunlarınızı Müşteri panelinizden Destek Talebi (ticket) oluşturarak iletebilirsiniz.. 
Yazılı olarak gönderdiğiniz sorun veya taleplerinizi daha hızlı yardımcı olmaktayız ve işlem güvenliğiniz için kayıt altında tutulmaktadır.

Web Paketlerimizde Sorunlarınızı Destek Talebi oluşturarak göndermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz . Durumu göre sizleri telefon ile destek vererek işlemlerinizi hemen hızlı yardımcı olmak istiyoruz. 

Sitem Arama Motorlarında ( Gooogle - Yandex vs. ) öne çıkarmı ?

Dodo Bilişim Yazılım sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Gooogle Seo Uyumludur. Google'da ve/veya yandex gibi benzer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 15-20  gün sürebilir . Sitenizin googlede yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar vs. zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Daha üst sıralarda çıkmak için;

- Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli nokta budur.) sitenizi link verilmesi ek Ücrete tabi olarak yardımcı olabiliriz.

- Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

- Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

- Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız). kısacası Aktif kullanmanız gerekmektedir blog yazmanız gerekmektedir. vs vs

Siz değerli müşterilerimize  Sık Sorulan Sorular hakkında umarız yardımcı olabilmişizdir. Aklınıza takılan her  soruda bizler burdayız .
TİCKET mail ile yazabilirsiniz. Yazı her zaman kalıcıdır unutmayınız...