WhatsApp
Yükleniyor....

Web Modüller

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Web Modüller

Web Modüller

MODÜLLER

MOKA Ödeme Modulü;

E-Ticaret Paketlerimize çentegrasyon yapılmaktadır. Moka Ödeme Entegrasyonu ile sitenizden Kredi Kartı ile Ödemesi Alabilirsiniz.Ödemeleriniz MOKA tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır. 4 iş gününde teslim edilmektedir.
1000 TRY + KDV ( adınıza faturası kesilecektir)


Banka Sanal Pos Modülü;

Banka sanal pos modülü tüm Paketlerimize Entegre edilmektedir. 1 adet banka entegrasyon fiyatıdır. Ziraatbank,Akbank,Halkbank,Finansbank,Anadolubank ve İşbank bu bankalar için entegrasyon yapılmaktadır. 8 iş gününde teslim edilmektedir
1000 TRY + KDV  ( adınıza faturası kesilecektir)


İyzico Ödeme Modulü;

v4.0 sürümüne sahip E-Ticaret,Otel ve Rent a car paketlerimizde mevcuttur.Diğer paketlerimiz için satın alabilirsiniz.Iyzico Ödeme Entegrasyonu sayesinde sitenizden Kredi Kartı ile Ödeme Alabilirsiniz.4 iş gününde teslim edilmektedir.
1000 TRY + KDV ( adınıza faturası kesilecektir)PayTR Ödeme Metodu;

v4.0 sürümüne sahip E-Ticaret,Otel ve Rent a car paketlerimizde mevcuttur.Diğer paketlerimiz için satın alabilirsiniz.PAYTR Ödeme Entegrasyonu sayesinde sitenizden Kredi Kartı ile Ödeme Alabilirsiniz..4 iş gününde teslim edilmektedir.
1000 TRY + KDV ( adınıza faturası kesilecektir)


Xml İmport Entegrasyonu;

E-Ticaret Paketlerimiz içindir. Tedarikçiler ile entegrasyon yaparak, ürünlerinin otomatik olarak sitenize eklenmesini ve güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
1500 TRY + KDV ( adınıza faturası kesilecektir) 8 iş gününde teslim edilmektedirXML Export Entegrasyonu;

E-Ticaret Paketleri içindir. Xml veya csv formatında ürün datası oluşturulabilir. Bu oluşturulan xml datası sürekli günceldir ve başka eticaret sitelerine vererek sitenizdeki ürünler başka sitelere aktarabilirsiniz.4 iş gününde teslim edilmektedir.
1000 TRY + KDV ( adınıza faturası kesilecektir)

İleti Merkezi Sms Modülü;

İletiMerkezi modülü, E-Ticaret paketlerimize ve Diğer paketlerimize entegre edilebilmektedir.Müşterilerinizi SMS ile siparişleri hakkında bilgilendirin.Yeni siparişlerden anında haberdar olun. 4 iş gününde teslim edilmektedir.
1000 TRY + KDV ( adınıza faturası kesilecektir)


NetGSM Sms Modülü;

Netgsm sms modülü, E-Ticaret paketlerimize ve Diğer paketlerimize entegre edilebilmektedir.Müşterilerinizi SMS ile siparişleri hakkında bilgilendirin.Yeni siparişlerden anında haberdar olun.4 iş gününde teslim edilmektedir.
1000 TRY + KDV ( adınıza faturası kesilecektir)

Trendyol Entegrasyon (1500 TL)

  • Entegra Trendyol entegrasyonu ile Trendyol mağazanıza toplu ve kolayca ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.
  • Trendyol mağazanız ile Ticimax, Ideasoft, Opencart, Prestashop , T-Soft, Magento, Platinmarket, Proticaret, Projesoft, Kobimaster, RGS Yazılım, EticaretSoft, Hipotenüs, Shopify, ShopPhp, MarkaClick, iMağaza, WooCommerce ve daha bir çok altyapıdaki e-ticaret sitenizi tüm pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz.
  • Kullandığınız bir muhasebe programı var ise (Logo, Mikro, Akınsoft, Eta, Netsis, Paraşüt, Sentez, Link, Web Ticari, Microsoft Dynamics Ax , Dia, Vega, Nebim, Uyumsoft, Zirve, Netsim, Bizim Hesap, Aymada, Nethesap, SAP, Canias, Korgün) Trendyol üzerinden gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız, Entegra tarafından muhasebe programınıza otomatik olarak işlenir.
  • Talebiniz doğrultusunda, platformunda bu özelliği sağlaması kaydıyla kendi anlaşmalı olduğunuz kargo firmanız ile (Yurtiçi, MNG, Aras, Aras Kurye, Asil Kargo, UPS, Horoz, Cainiao, Sürat, PTT ) entegrasyon yapılarak gönderi kodlarınız kargo entegrasyonlarımız ile Entegra tarafından kaydedilir, bu kod siparişin geldiği platforma otomatik olarak geri beslenir.

 

·Kargo ve Lojistik Entegrasyonu (1000 TL) 

Yüksek hacimli satışlar için kargo firmaları ve mağazanız arasındaki entegrasyonu kurar.

 

Ödeme Sistemi Entegrasyonu (1500 TL)

Amazon, Trendyol, N11 gibi e-ticaret pazaryerlerinde mağaza açarsanız pazaryerlerinin sunduğu ödeme sistemleri üzerinden satış yaparsınız. Bunlar anlaşmalı bankaların Sanal Posları veya PayPal benzeri ödeme sistemleridir. Bankaların ödeme sistemleri kredi kartı veya banka kartları dışında Garanti BonusFlaş gibi uygulamalar olabilir.

E-ticaret siteniz üzerinden satış yapmak ve kredi kartı ile online ödeme almak için en çok tercih edilen araç sanal postur. Sanal Pos dışında Iyzio, BKM Express gibi sistemleri de sitenize entegre edebilirsiniz.

 

N11 Entegrasyonu (1500 TL)

N11 ile tam entegrasyon. Sitede belirlediğiniz ürünler kargo ve kar marjı eklenerek N11’e aktarılıyor. Buradan gelen siparişler de sorunsuz olarak site paneline işleniyor.
 

Hepsi Burada Entegrasyonu (1500 TL)

HepsiBurada ile tam entegrasyon. Sitede belirlediğiniz ürünler kargo ve kar marjı eklenerek HepsiBurada ‘ya aktarılıyor. Buradan gelen siparişler de sorunsuz olarak site paneline işleniyor.
 

Mikro Muhasebe Entegrasyonu
Mikro yazılım entegrasyonuyla iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Logo Go Entegrasyonu
Logo Go entegrasyonuyla işlerinizi kolaylaştırın.

Logo Tiger E-ticaret Entegrasyonu
ERP çözümü olarak Logo Tiger kullananlar için tüm e-ticaret sitenizde entegrasyon sağlıyoruz.

Logo J-Platform E-ticaret Entegrasyonu
Logo J-Platform kullanan müşterilerimiz için tek tıkla entegrasyon sağlıyor ve zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Nebim Winner/V3 Entegrasyonu
NEBİM V3 ve Winner entegrasyonları ile e-ticaret sitenizi çok daha kolay yönetebilirsiniz.

Akınsoft Entegrasyonu
Akınsoft yazılımı kullananlar için tek tıkla entegrasyon sağlıyoruz.

MUHASEBE ENTEGRASYONLARI
Muhasebe entegrasyonu, e-ticaret sitelerinin kullandığı satış, stok, cari hesap gibi konulardaki değişimlerin çok hızlı bir şekilde muhasebe programlarına entegre edilmesine yardımcı olur.
Muhasebe entegrasyonunun amacı ise stok ve envanter bilgilerinin hatasız bir şekilde yapılarak işe devam edilmesi ve tabii ki bununla birlikte zamandan tasarruf edilmesidir.